Online Catalogue Auction 21 June 2017 Lot 201 Joan Mora *1944

Caja carton, 1989
Marmor
auf der Unterseite signiert und datiert Joan Mora 89
15,5 x 39 x 34,5 cm

*CHF 3'500 – 4'500

*CHF 4'536